Jan Landa - trenér bojových sportů

"Trénink je cesta k sobě a cesta k druhým."

NEWS

Soustředko Nečtiny 12-14.9.

Nečtiny.jpg

Ahoj. Je tady další víkendové soustředění, kde můžete před blížícímse MČR zlepšit svoji formu, nebo si "jen" dobře zacvičit. Čekají nás BĚHY, nácviky ve dvojicích, lapy, klinče, sparringy, specifické posilování, Wai khru. Budeme se věnovat loktům a jejich aplikaci v kombinacích. Beru PC+DVD, večer bude promítání.

Místo: Nečtiny u Plzně, termín 12-14.9, cena 1500kč, Přihlášky- 602938441, nebo kick76@seznam.cz. Začneme v pátek od 16h, konec v neděli v 15h.

Budu se na Vás těšit  Honza

MS ISKA 2008

Krajda MS 2008.JPG

Ahoj! Na MS v Olomouci získal Krajda v orientalu -71kg moc pěkné 5.místo, když v prvním zápase porazil Maďara na body a v druhém prohrál TKO se Švýcarem. Pítrs prohrál v eliminacích s Maďarem nbd. a Michalákovi vystavil stopku Angličan. Kluci jsou zdraví a nerozbitý.

V úterý od 16.20 na ČT4 sport bude záznam finálové galy MS, kterou jsem měl tu čest spolukomentovat. Jukněte na to ,byly tam pěkný fighty.

Další víkend v Nečtinách bude 12-14 září. Kdo chcete jet, dejte vědět prosím. Sportu zdar!

Soustředění Nečtiny 5

Nečtiny 8-10.8.08.jp

Víkend se povedl, tak zase v Září!

Přátelé bojovníci,

8-10 srpna pořádám další víkendové soustředění v Nečtinách. Budeme trénovat hlavně Muay Thai a zpestříme si to i technikami MMA na zemi. Čekají vás ranní běhy, lapy ,klinče, drillování ve dvojicích, nácviky obran a kontrů, posilování, sparring, Wai khru..večer promítání a rozbor zápasů + povídání o výživě, teorii tréninku a historii muay thai a kickboxingu. Odjedeme 7 tréninků + běhy. Prostě víkend nabitý sportem. Nájezd je v pátek v 16h, skončíme v neděli v cca. 15h

Cena 1500kč zahrnuje: ubytování, plnou penzi, tréninky, pronájem tělocvičny.

Přihlášky: volejte, mailujte, nebo na tréninku. Budu se těšit. Honza

 tel:602 938 441      mail: kick76@seznam.cz

Ahoj přátelé,

Byli uzavřeny nominace na letošní mistrovství světa. V českém národním týmu budou Spartak Žebrák reprezentovat hned 3 bojovníci.

Petr Dvořák Oriental-75kg, Jan Krajíček Oriental-71kg, a Michal Štokán-75kg semi.

Všem moc gratuluju k zasloužené nominaci!

Ahoj.

Celý červenec jsem v lázních, užívejte léto a pracujte na kondici. Udržovací nedělní tréninky povede v Žebráku Belmondo a Pítr. Tak je nezlobte:) V srpnu se do toho opět opřeme naplno! Novinky budu průběžně sdělovat.

Vydechni, leť!

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
 
"V boji poznáš člověka... Tam není možné nic předstírat."