"Trénink je cesta k sobě a cesta k druhým."

NEWS

Alča vítězí na Diamonds Fights

P6122644.JPG

Alenka Holá vyhrává i třetí zápas v tomto měsíci, tentokrát nad Michaelou Kerlehovou v Karlových Varech na Diamonds Fights. Soupeřka byla ve 2kole počítaná, nakonec dobojovala do konce. Gratulace Alče!

Alenka vítězně v Nitře!

4.6 na galevečeru "Ring Honor" ve Slovenské Nitře porazila naše Alča Holá polskou reprezentantku Martu Chojoskou jasně na body. Ve druhém kole byla soupeřka počítána. Alence gratulujeme!

Naši o pásy v Hiltonu

Vítězný Tomáš Pauer.

Naši bojovníci Tomáš Pauer a Petr Houska finalisté letošní Twins ligy v  Thajském boxu budou boxovat o pásy "WFCA Czech amateur champion" 25.6 v pražském hotelu Hilton. Přijďte je povzbudit!

Sparring Session 29.5

P1161932.JPG

V sobotu 29.5 od 10h. se ve Fight Pro Atom na Lochotíně uskuteční další Sparring Session. Všichni bojovníci jsou vítáni!

Alena Holá vyhrála Světový pohár!

Alena Holá (vpravo)

Naše závodnice Alena Holá zvítězila na Světovém poháru WAKO v Maďarském Szegedu. Ve finále porazila TKO Běloruskou závodnici. Moc gratulujeme!

Lapovací kemp v Květnu

JL a materiál.JPG

30.4 - 2.5 se v Nečtinách uskuteční další víkendový lapovací kemp. Lapy, běh a posilování budou těžištěm tréninků. Ale také klinče wai khru a finty , které se pojedou večer při technických trénincích. zájemci prosím hlašte se mailem. Díky a těším se naviděnou.